MEDET, gizliliginizi korumak ve kullanilmakta bulunan teknolojik altyapidan en üst seviyede yararlanmanizi saglayabilmek amaciyla güvenliginiz için çesitli gizlilik ilkeleri belirlemistir. Bu bildirim dahilinde asagida gösterilecek bu ilkeler www.enerjiveguc.com internet sitesi ve tüm alt internet sitelerinde veri toplanmasi ve/veya kullanimi konusunda uygulanmak üzere belirlenmis ve açiklanmaktadir. www.enerjiveguc.com internet sitesini ziyaret etmekle ve/veya kullanmakla belirtilen bu ilkelerin tümünü kabul etmis olursunuz.

www.enerjiveguc.com kendisine yapilacak geri bildirimler dogrultusunda “Gizlilik Bildirimi” bölümünde düzeltme ve güncelleme gibi islemleri her zaman için yapabilir. www.enerjiveguc.com “Gizlilik Bildirimi” bölümünü belli araliklarla okumaniz sonucunda MEDET’in kisisel bilgilerinizin güvenligi konusundaki kararliligindan ve bu anlamdaki yeni gelismelerden haberdar olabilirsiniz.

MEDET, ziyaretçileri ya da kullanicilari tarafindan www.enerjiveguc.com adli web sitesi (“Site”) üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen her türden kisisel bilgileri üçüncü kisilere hiç bir sekilde açiklamayacaktir. MEDET, kendisine iletilen kisisel bilgileri, bilgilerin toplanmasi ile ilgili açiklanan amaçlar disinda üçüncü kisilerle kesinlikle paylasmayacak, bunlari satmayacak ve hiç bir sart altinda kullanilmasina izin vermeyecektir.

Sitedeki sistemle ilgili sorunlarin tanimlanabilmesi ve Site’de çikabilecek muhtemel sorunlarin acil olarak giderilmesi için, MEDET gerektiginde kullanicilarin IP adresini tespit edebilir ve bunlari da anilan bu amaçlarla kullanabilir. Bu IP adresleri, MEDET tarafindan kullanicilarini ve ziyaretçilerini genel anlamda tanimlamak ve kapsamli sekilde demografik veri toplayabilmek amaciyla da kullanilabilir.

Site’ye üye olup kullanici gibi sifatlarin kazanilmasi için ziyaretçilerin kendileriyle ilgili bir takim kisisel bilgilerini (örn: isim ve soy isim, telefon numarasi, posta adresi, e-posta adresi vb.) Site üzerinden MEDET’e vermeleri gerekmektedir. MEDET’in, talep edebilecegi bu bilgiler, isbirligi içinde oldugu diger kisi ve kurumlar ya da bizzat MEDET tarafindan dogrudan pazarlama teknikleri anlaminda kullanilabilir. Iletilen bu kisisel bilgiler, gerektiginde kullanicilarla temasa geçmek amaciyla da kullanilabilir. MEDET tarafindan talep edilebilecek bilgiler veya kullanici tarafindan aktarilan bilgiler veya Site üzerinden yapilan islemlerde ortaya koyulan ilgili bilgiler MEDET ve isbirligi içinde oldugu diger kisi ve kurumlar tarafindan kullanicinin kimligi hiç bir sekilde açiga çikarilmaksizin sadece çesitli istatistiki degerlendirmeler, veri tabani olusturma çabalari ve pazar arastirmalari yapma gibi durumlar dahilinde kullanilabilir.

Siteye üye olan kullanicinin üyelik sözlesmesinde ve ödeme bölümünde onay vermesi kosuluyla, bir sonraki alisverislerde üyeye kolaylik ve hiz saglamak amaciyla, üye kredi kart bilgileri yasal amaçlar dogrultusunda MEDET tarafindan saklanabilecektir. Kredi karti ve banka kartlarina ait gizli bilgiler hiç bir sekilde MEDET personeli ve diger 3. kisiler tarafindan görüntülenemez. Ayrica kredi kart ve banka karti bilgileri hiçbir sekilde üçüncü kisi ve kuruluslarin ulasamayacagi sekilde kodlanarak saklanmaktadir.

MEDET, Site içerisinde baskaca sitelere link(baglanti) saglayabilir. MEDET, bu baglanti yoluyla erisilen diger sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarina ya da barindirdiklari içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk tasimamaktadir.

Kullaniciya ait kisisel bilgiler, ad ve soy ad, adres, telefon numarasi, elektronik posta adresi, kredi kart bilgileri ve kullaniciyi tanimlamaya yönelik diger her türlü bilgi olarak anlasilir. MEDET, isbu gizlilik bildiriminde aksi belirtilmedikçe kisisel bilgilerden herhangi birini MEDET’in isbirligi içinde olmadigi sirketlere ve üçüncü kisilere hiç bir sekilde açiklamayacaktir. MEDET, asagida sayilan hallerde ise isbu gizlilik bildirimi hükümleri disina çikarak kullanicilara ait bilgileri üçüncü kisilere açiklayabilecektir. 
Bu durumlar;
a. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik vb. yetkili hukuki otorite tarafindan çikarilan ve yürürlükte bulunan hukuk kurallarinin getirdigi zorunluluklara uyulmasinin gerektigi haller,
b. MEDET’in kullanicilariyla arasindaki sözlesmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunlarin uygulamaya konulmalariyla ilgili hallerde,
c. Yetkili idari ve/veya adli otoriteler tarafindan kanuni yöntemine uygun olarak yürütülen bir arastirma veya sorusturma dogrultusunda kullanicilarla ilgili bilgi talep edilmesi hallerinde,
d. Kullanicilarin haklarini veya güvenliklerini koruma amaciyla bilgi verilmesinin gerekli oldugu hallerde.

MEDET, kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayi, bunu bir sir olarak saklamayi yükümlülük olarak kabul ettigini ve gizliligin saglanip sürdürülmesi, gizli bilginin tamaminin veya herhangi bir parçasinin kamu alanina girmesini veya yetkisiz kullanimini veya üçüncü bir kisiye açiklanmasini önleme geregi olan gerekli tüm tedbirleri almayi ve üzerine düsen tüm özeni tam olarak göstermeyi isbu bildirimle taahhüt etmektedir.
MEDET, kullanicilar ve kullanicilarin Site’yi kullanimi hakkindaki bilgileri, teknik bir iletisim dosyasi olan çerezler (Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletisim dosyalari, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin, kullanicinin tarayicisina (browser) gönderdigi minik metin dosyalarindan ibarettir. Teknik iletisim dosyasi bir internet sitesi hakkinda kullanicinin bilgisayarindaki ilgili durum ve basit tercih ayarlarini saklayarak internet kullanimini bu anlamda kolaylastirir. Bu bahsedilen teknik iletisim dosyasi, internet sitesini zamansal oranlamali olarak kaç kisinin kullandigini, bir kisinin ilgili internet sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettigi ve ne kadar kaldigi hakkinda istatistiki bilgiler elde etmeye ve kullanicilar için özel olarak tasarlanmis kullanici sayfalarindan dinamik çesitlilikle reklam ve içerik üretilmesine yardimci olmak üzere tasarlanmis ve kullanilmaktadir. Teknik iletisim dosyasi, ana bellekten baskaca herhangi bir kisisel bilgi almak için tasarlanmamistir. Tarayicilarin pek çogu kurulum asamasinda bu teknik iletisim dosyasini kabul eder biçimde hazirlanmislardir, ancak kullanicilar dilerlerse teknik iletisim dosyasinin bilgisayarlarina yerlestirilmemesi veya bu türden bir dosyasinin gönderildiginde ikaz verilmesini saglayacak biçimde tarayicilarinin ayarlarini her zaman degistirebilirler.

MEDET tarafindan Site içerisinde düzenlenebilecek periyodik veya periyodik olmayan anketlere cevap veren kullanicilardan talep edilebilecek bilgiler de, MEDET ve isbirligi içindeki kisi ya da kurumlar tarafindan bu kullanicilara dogrudan pazarlama yapmak, istatistiki analizler yapmak ve özel bir veri tabani olusturmak amaciyla da kullanilabilmektedir.

Üyeler MEDET, e-posta bildirimlerini reddedebilecek araçlarla e-posta bildirimine son verebilir. MEDET, bunun için kolay ve ücretsiz araçlar sunmaktadir. Üyelerin, e-posta bildirimlerinden ayrilmasi için MEDET’in gönderdigi e-postalarda yer alan “üyelikten ayril” linkini kullanabilirler.

MEDET, isbu gizlilik bildiriminde geçen hükümleri gerekli gördügü anlarda Site’de yayinlamak sartiyla degistirebilir. MEDET’in degisiklik yaptigi gizlilik bildirimi hükümleri Site’de yayinlandigi tarihte yürürlüge girmis kabul edilirler. MEDET, isbu gizlilik bildiriminde geçen hükümleri gerekli gördügü anlarda Site’de yayinlamak sartiyla degistirebilir.

www.enerjiveguc.com, müsterilerine daha iyi hizmet verebilmek amaciyla bazi kisisel bilgilerinizi (isim, yas, ilgi alanlariniz, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

www.enerjiveguc.com sunucularinda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalismalari, müsteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanmasi ve istenmeyen e-postalarin iletilmemesine yönelik müsteri "siniflandirma” çalismalarinda sadece www.enerjiveguc.com bünyesinde kullanilmaktadir.

www.enerjiveguc.com, üyelik formlarindan topladigi bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimati olmaksizin, üçüncü sahislarla kesinlikle paylasmamakta, faaliyet disi hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadir.

www.enerjiveguc.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarinda istedigi kisisel bilgilerin haricinde site kullanimi sirasinda izledigi, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadir. Kisisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.enerjiveguc.com müsterilerine daha özel ve etkin bir alisveris deneyimi yasatmak amaciyla www.enerjiveguc.com is ortaklari ile paylasilabilmektedir.

Müsteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri geregince resmi makamlara açiklama yapmak zorunda oldugu durumlarda resmi makamlara açiklanabilecektir. Müsterinin sisteme girdigi tüm bilgilere sadece Müsteri ulasabilmekte ve bu bilgileri sadece Müsteri degistirebilmektedir. Bir baskasinin bu bilgilere ulasmasi ve bunlari degistirmesi mümkün degildir.

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çikmak isterseniz, gönderdigimiz e-maillerin alt kisminda bulunan “E-bülten listemizden çikmak için lütfen tiklayiniz” linkine tiklayarak e-bülten üyeliginden tek tikla, kolayca çikabilirsiniz.

Ödeme sayfasinda istenen kredi karti bilgileriniz, siteden alisveris yapan siz degerli müsterilerimizin güvenligini en üst seviyede tutmak amaciyla hiçbir sekilde www.enerjiveguc.com veya ona hizmet veren sirketlerin sunucularinda tutulmamaktadir. Bu sekilde ödemeye yönelik tüm islemlerin www.enerjiveguc.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayariniz arasinda gerçeklesmesi saglanmaktadir.

Ayrica www.enerjiveguc.com’da “Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanilmaktadir.128 bit SSL sertifikamiz sayesinde kisisel bilgileriniz sifrelendiginden 3.sahislarin ellerine geçmesi tamami ile engellenmistir.
Haftaiçi: 09.00-18.00 arasi
Cumartesi: 09.00-12.00 arasi
Her türlü sorunuz için; info@ enerjiveguc.com veya 0216 523 3349 no’lu çagri merkezinden bize ulasabilirsiniz.

MEDET Özel Saglik Hizmetleri Rehabilitasyon San. ve Tic. Ltd. Sti. Atakent Mahallesi Mithatpaşa Caddesi  No: 116 Ümraniye / Istanbul / Türkiye