• OLIMP CREATINE XPLODE 500 GR

CREATINE XPLODE 500 GR 

Enerjik değişikliklerin uyumu ve yüksek anabolik etkinin bileşimi ile en gelişmiş kreatin formu harika bir kombinasyonla sunulmuş oldu. 

Kreatin’in 6 formunu içeren gelişmiş formülü ile bağımlılık yaşayacaksınız.

Enerjik değişikliklerin uyumu ve yüksek anabolik etkinin bileşimi ile en gelişmiş kreatin formu harika bir kombinasyonla sunulmuş oldu. Creatine Xplode şu anda dünyada her biri tek başına özel bir ürün sayılan 6 farklı kreatin formunu en iyi sporcular için tek bir ürün içinde sunmaktadır. Dengeli içerik sunan Creatine Xplode tüketiminden sonra en yüksek hızda serbest kreatin molekülleri açığa çıkar, en kısa sürede depoları doldurur, bu sayede katabolik sürecin kötü etkilerinden korunmuş olunur. – Uyandıktan sonra ve hemen antrenman sonrası. Bu üründe bulunan kreatin formları malat, etil ester, alfa ketoglutarat,piruvat,sitrat ve çok büyük önemi olan magnezyum kreatin şelat ( Creatin Magna Power ). Bu yenilikçi supplement, antrenman performanslarınızda gelişmenizde yardımcı olacak ve vücudunuzun yenilenmesinde fark edilir bir kısalma oluşturacak.

 

Beslenme Değerleri

1 porsiyon 5 g

100 gr

Calories

0 kcal / 0 kJ

0 kcal / 0 kJ

Protein

0 g

0 g

Carbohydrates

0 g

0 g

Fat

0 g

0 g

MATRIX 6 STRONG BLEND

3669 mg

73,4 g

of which:

 

 

Magnesium creatine chelate CREATINE MAGNA POWER® 

 

 

Creatine malate [TRCRM

 

 

Creatine ethyl ester HCl 

 

 

Creatine alpha ketoglutarate [CAKG]

 

 

Creatine pyruvate [CREAPURE™]

 

 

Creatine citrate

 

 

Taurine

500 mg

10 g

 

Günlük 2 porsiyon kullanınız. Kahvaltı öncesi ve antrenman sonrası.  1 porsiyon = 5 g toz( ¼ ölçü kaşığı) 125 ml su ile karıştırınız

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

OLIMP CREATINE XPLODE 500 GR

  • 105,00TL