• HARDLINE VMAX PROTEIN 2300 GR ÇİKOLATALI

YENİ FORMÜL 

Her porsiyon 25 gram protein, 4,5 gr. Glutamin öncüsü, 4,2 gr. BCAA, 2.5 gr. Kreatin, 1,8 gr. L Arjinin,  ve 1 gr. Taurin içerir.
82+ Servis
Soya protein izolatı (bitkisel protein) içerir. Kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur.
Düşük miktarda yağ ve karbonhidrat, yüksek miktarda L-Arjinin içerir,
GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma), Laktoz ve Aspartam içermez.
Vejetaryen beslenmeye yönelik yüksek proteinli üründür.
 VMax; Soya Proteini özelliklerinden ötürü Süt Proteinleri kadar lezzetli değildir.
 

VMAX NEDİR?

 
Fiziki-ekolojik yöntemler ile genetiği  değiştirilmiş organizmalar kullanılmadan (GMO free) üretilen soya protein izolatı içeren , asgari % 90 protein oranına sahip bir protein tozudur. Amino asit profili ile yumurta, süt ve hatta whey proteinine kıyasla daha yüksek oranda L-Arjinin  ve  L-Glutamik Asit ihtiva eder. İlave şeker, karbonhidrat veya yağ içermez. Kıvamı ve tadı ile damak zevkine hitap eder. Aspartam içermez.
 
İçeriğinde bulunan Kreatin monohidrat kırmızı et ve bazı balık çeşitlerinde bulunan bir amino asit türevidir. Pişirildiğinde kreatin miktarı çok düşer (%0,1) . Sebze, meyve ve karbonhidratta yoktur. 1 gr. Kreatin alabilmek için yaklaşık 1 kg. kırmızı et veya balık tüketmek gerekir. Bu durum vejeteryanların kreatin alımını imkansızlaştırır.
Ayırca ilave edilmiş olan Taurin, enerji verme özelliği ile bilinen ve enerji içeceklerindede kullanılan bir amino asit türevidir.
 
KULLANIM ŞEKLİ
Günde en az 25 g. soya proteini tüketen, kolestrol ve doymuş yağ oranı düşük şekilde beslenen sporcularda kolesterol oranını düşürmeye; düşük kolesterol kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ

Kullanım şekli: 1 porsiyon (1 ölçek, 28g) bir bardak(300ml) su veya az yağlı süt ile karıştırılarak aktiviteden 30 dakika önce ve hemen sonra olmak üzere günde 1-2 porsiyon (28-56g)  alınır. 
 
Dondurma yapmak için: 1 porsiyon (1 ölçek,28g) VMax tozunu 150 ml süt içerisinde çalkalama kabı ile 15 saniye karıştırıp, dondurucuda 45 dakika bekletiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

HARDLINE VMAX PROTEIN 2300 GR ÇİKOLATALI

  • 159,00TL