Medikal LED Elektronik / Hemşire Bilgi Sistemi

Medikal LED Elektronik / Hemşire Bilgi Sistemi

Medikal LED Elektronik / Hemşire Bilgi Sistemi

Sağlık Bakanlığınca öngörülen yeni bilgi sistemi ilk kez Pimay Proje tarafından hayata geçirilmiştir. Dokunmatik ekran üzerinden RF sinyalleri ile kontrol edilebilen bilgi ekranları sayesinde hemşire ve hasta bakıcılar odalardaki hastaların durumlarına dair ön bilgi edinebilmektedirler.

Standart olarak belirlenen 4 sembolünharicinde kurumunuza özel farklı sembollerde eklenebilmektedir.Odalardaki yatak sayısına bağlı olarak bilgi ekranları üzerindeki numaralarartırılabilmektedir.

Akıllı dokunmatik kontrol paneli 7” büyüklükte olup Pimay Proje’nin yazılımı kurulu bir şekilde gelmektedir.

Popüler Ürünler

Tavan Gün Işığı Led Aydınlatma

Led Aydınlatma Türk Bayrağı

Yuvarlak Tavan Led Aydınlatma

USB'li Ledli Sehpa

İç Mekan Aydınlatma

Bahçe Led Aydınlatma

Uygulamalar

Aydınlatma ürünlerinde artık inovasyona dayalı tasarımlar ve yeni nesil aydınlatma sistemleri ile  alışılmışın dışında, ekonomik, seri üretilebilir ürünler tasarlanıp, ulusal ve uluslararası kalite standartlarında üretimler yapmak gerekmektedir. Bu nedenle teknolojinin sunduğu aydınlatma imkanlarının kombinasyonları göze çarpmaktadır.

Led aydınlatma grupları, minimum enerji ile yüksek performanslı ışıma sağlamak için geliştirilmiş aydınlatma modulleridir. Değişik amperlerde ve ölçeklerde daha fazla verim alabilmek ve doğal ışıma sağlamayı amaçlamaktadır.